אדיסון עורכי פטנטים, פרטים אודות המשרד

אדיסון עורכי פטנטים בע"מ מתמחה בנושאי קניין רוחני: עריכה ורישום של פטנטים, עיצובים תעשייתיים וסימני מסחר, וכן בייצוג הלקוח בעניינים משפטיים הנוגעים לקניין רוחני. המשרד הוקם בשנת 2007.
המשרד נמצא בפארק המדע רחובות / נס-ציונה, אחת מליבות ההיי-טק של ישראל, במרחק 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת רחובות.

שירותי המשרד:
  • עריכה ורישום פטנטים
  • רישום סימני מסחר ("לוגו")
  • רישום עיצובים תעשייתיים
  • הרישום בישראל, ארה"ב, אירופה, סין, ובעולם כולו
  • רישום בקשות בינלאומיות (PCT)
  • ניהול תיקי פטנטים (פורטפוליו) וקניין רוחני של חברות
  • ייצוג הלקוח בהליכים בפני רשם הפטנטים ובית המשפט (ליטיגציה).
המוטו שלנו: מאז שפטנט הקליק היחיד של אמזון.קום עורר בקורת קשה נגד משרד הפטנטים האמריקאי, רשויות הפטנטים ברחבי העולם הקשיחו את אופן הבחינה של בקשות לפטנט. כתוצאה מכך, לא אחת יש להיאבק קשה ברשויות הפטנטים. באדיסון עורכי פטנטים תמצא לא רק מקצוענות, אלא גם את רוח הקרב הדרושה לנצח.

ניהול המשרד: העבודה במשרד עורכי פטנטים הינה מורכבת. הנהלים הנוגעים לקניין רוחני מסובכים, ולכן אנשי הצוות צריכים להיות בעלי וותק במקצוע, כלומר מתמצאים בתהליכים אלה. על כל תגובה למכתב של רשויות הקניין הרוחני יש לענות בזמן קצוב, ואיחור עשוי להסתיים באיבוד התיק. בלתי ניתן לנהל אופרציות כה מורכבות ללא אוטומציה. התוכנה בה אנו מנהלים את המשרד נבנתה על ידי עורך פטנטים שמכיר את המורכבות של הנושא. היא נבנתה מתוך כוונה למנוע טעויות אנוש.

היכן אנו נמצאים: המשרד נמצא בפארק המדע נס-ציונה / רחובות, אחת מליבות ההיי-טק של ישראל, במרחק 5 דקות הליכה מתחנת הרכבת רחובות.

הצוות שלנו:  הצוות של אדיסון כולל בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון עשיר, שכן בתחום הפטנטים הניסיון מהווה תכונה מרכזית.  

אנחנו והלקוח: מאחר ותהליך רישום פטנט הינו זר לרוב האנשים, אנו מקלים עליו בכך שהוא מקבל הסבר בכתב ובעל פה,  בשפה שלו (בעברית או באנגלית), על כל שלב של תהליך רישום הפטנט.

אתר האינטרנט הנוכחי מכיל חומר אינפורמטיבי רב בתחום הקניין הרוחני, החל מחיפוש פטנטים וידע קודם וכלה בנושאים שבעלי המצאות, סימני מסחר ועיצובים תעשייתיים עשויים להיתקל בהם.
אודות המשרד image